Редакція газети Передплата видання Свіжий номер Архів  

Денис РУСАК: СПУ виступає за інтереси трудового народу та знищення олігархічного суспільства

"Не дивлячись на те, що рейтинги влади, і Президента зокрема, мають негативну тенденцію і будуть і надалі лише знижуватися, вже сьогодні можна впевнено сказати, що ця влада є суспільно нелегітимною, оскільки відображає інтереси лише правлячої групи - олігархів. Зовнішня та внутрішня політика цієї влади спрямована лише на досягнення однієї мети - фінансову та владну узурпацію з елементами антиконституційного перевороту", - вважає заступник Голови СПУ Денис Русак.


Архів

Суспільство

25.03.2004 – 25.03.2004

11.03.2004 – 25.03.2004

05.03.2004 – 11.03.2004

19.02.2004 – 05.03.2004

09.02.2004 – 19.02.2004

29.01.2004 – 09.02.2004

19.01.2004 – 29.01.2004

13.01.2004 – 19.01.2004

23.12.2003 – 13.01.2004

03.12.2003 – 23.12.2003

03.07.2003 – 03.12.2003


Україна політична

За кордоном

Партійне життя

Суспільство

Здоров'я

Соціалісти у владі

Зворотний зв'язок

Офіційні
заяви

Відгуки

За 20 років СПУ зберегла головне - ідеологію, спрямовану на захист людей


Володимира Новікова, офіцера запасу, людину твердої волі та самодисципліни, знають в Ужгороді як послідовного і переконаного соціаліста. До СПУ вступи...

У правах споживачів ще більше безправності


Нещодавно набрав чинності Закон України   3390 "Про відповідальність за шкоду, завдану внаслідок дефекту в продукції". На думку правознавців, цей зако...

Суспільство

Версія для друку


Архів: 13.01.2004 – 19.01.2004

З дна морського - в книгу рекордів України! Київський художник Олександр БЄЛОЗОР в Ялті намалював свій черговий підводний шедевр  (12.08.2010)

47-річний київський художник Олександр Бєлозор створив в Ялті рекордне для України художнє полотно розміром 70 на 100 см. Здавалося б, в чому рекорд? Річ у тому, що картину Олександр писав під водою на глибині 12 метрів поблизу Массандрівського пляжу в Ялті. Місце було вибрано не випадково. Художника-дайвера зацікавила затонула тут колись стара баржа, яка і лягла в основу сюжету картини.

На дипломі, виданому художнику представником національного проекту рекордів Ігорем Підчібієм, написано, що удостоєний його лауреат в категорії "Мистецтво". Вперше за картину розміром 0,7 на 1,0 м, яку він намалював на глибині 12 метрів, було затрачено 1 годину 20 хвилин.

Як з'ясувалося, це не перша підводна робота Олександра. Їх у майстра вже близько 50. І написані вони були в самих різних частинах світового океану: в Красному морі, Індійському, Тихому океанах. Лише з десяток були намальовані на дні Чорного моря. Але такої великої, з його слів, ще не було. "На дні Красного моря я писав коралові рифи. Вони і затонулі судна є головним об'єктом моєї творчості. Ви тільки уявіть: малюєш, а над тобою пропливають дельфіни або гігантська манта - морський диявол - в 10 метрах від тебе!", - ділиться враженнями Олександр.

За словами художника, "баржа" далася йому нелегко. Заважала каламутна вода, з картини доводилося постійно струшувати пісок. Доводилося проганяти і любопитного краба, і настирливого бичка, який, мабуть, мав намір поласувати фарбою.

Страхували художника рятівники дайвінг-центру, але цього разу все обійшлося без ексцесів. Олександр до цих пір не може забути випадок, який стався з ним у вересні минулого року, коли він працював на дні моря в районі Місхора. "Несподівано почався шторм, мене то підносило впритул до об'єкта, то відштовхувало від нього на декілька метрів. І така бовтанка продовжувалася близько години. А найскладнішим виявилося вибратися на берег, не пошкодивши картину, - пригадує він і усміхається. - Тоді я ще подумав: та навіщо мені потрібні взагалі такі проблеми. Проте, картина там вийшла чудова".

Олександр говорить, що до рекорду він йшов не один рік. Однак працювати під водою, маючи колосальний досвід, йому майже також легко, як і на суші. Куди складніше знайти потрібну фарбу. Є тільки один вид, який не взаємодіє з водою. Причому автор стверджує, що і через п'ять років ця фарба не буде обсипатися з полотна. "Як правило, на картину йде 1,5-2 години і кілька балонів з киснем, потім я спливаю разом з нею, опріснюю у воді з-під крана і сушу", - пояснює Белозор.

Про можливу вартість свого нового полотна художник змовчав,  але відзначив, що воно унікальне. Олександр також зізнався, що його роботи прикрашають колекції видних українських політиків.

В планах підводного майстра живопису створення серії робіт під робочою назвою "Крим надводний і підводний". "Повинно вийти дуже красиво! Але на це треба час і чималі матеріальні витрати, - говорить О. Бєлозор. - Потрібна сонячна погода, чиста вода, а для цього краще всього підходять травень і вересень. Але я упевнений, що свого доб'юся - для цього у мене є і досвід, і знання, і можливості", - завірив журналістів художник.

До речі, першу свою підводну картину Олександр Бєлозор написав у 2004 році, і стверджує, що таким живописом у всьому світі займається лише дві людини: він і 82-річний француз Андре Лабан.

Анатолій МОЛЧАНОВ



Архив за 13.01.2004 – 19.01.2004

28.12.2011

Свято Миколая для сільських дітей від депутатів-соціалістів

28.12.2011

Щиро вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!

28.12.2011

Заява фракції Соціалістичної партії України в Полтавській облраді. Закони про соціальний захист повинні виконуватися безумовно і повністю!

28.12.2011

Докерувалися...

28.12.2011

"В них щось від діда Тараса і від прадіда Сковороди". Лауреатами премії імені Григорія Сковороди стають лише ті, хто справді її заслужив

28.12.2011

Чому очільникам Великоберезнянщини байдуже до стану районної медицини

28.12.2011

Хто зруйнував життя на Марсі...

28.12.2011

Что нам обещают звезды в 2012 году

28.12.2011

Лина Костенко как фиговый листок украинской политики

28.12.2011

Как встречать 2012 год? Дракону по вкусу "огнедышащее" меню и тыква, а также блестящая и экстравагантная одежда


СПУ

Про партію

Історія

Програма партії

Контакти





І за кількістю податків ми - "впереди планеты всей!"

Не повірите: якщо в нас 135 податкових платежів, то у Швеції - лише два! Аналітики Світового банку оприлюднили свіжу глобальну доповідь  Податкові пла...




От зимы добра не ищут? Чиновники "впали в спячку" и не видят проблем бомжей в морозы

В нагрянувшие холода больше всех страдают бездомные. Чтобы остаться в больницах, где тепло и кормят, они порой согласны на ампутацию обмерзших конечно...




Чемоданное настроение. 56% украинской молодежи хотят уехать из страны

Мы продолжаем серию материалов об "Украине миграционной", начатую в  43 (22 декабря 2011 года), где была опубликована статья "Хорошо там, где нас нет?...

Пошук Контакти На початок сторінки