Редакція газети Передплата видання Свіжий номер Архів  

Денис РУСАК: СПУ виступає за інтереси трудового народу та знищення олігархічного суспільства

"Не дивлячись на те, що рейтинги влади, і Президента зокрема, мають негативну тенденцію і будуть і надалі лише знижуватися, вже сьогодні можна впевнено сказати, що ця влада є суспільно нелегітимною, оскільки відображає інтереси лише правлячої групи - олігархів. Зовнішня та внутрішня політика цієї влади спрямована лише на досягнення однієї мети - фінансову та владну узурпацію з елементами антиконституційного перевороту", - вважає заступник Голови СПУ Денис Русак.


Архів

Суспільство

25.03.2004 – 25.03.2004

11.03.2004 – 25.03.2004

05.03.2004 – 11.03.2004

19.02.2004 – 05.03.2004

09.02.2004 – 19.02.2004

29.01.2004 – 09.02.2004

19.01.2004 – 29.01.2004

13.01.2004 – 19.01.2004

23.12.2003 – 13.01.2004

03.12.2003 – 23.12.2003

03.07.2003 – 03.12.2003


Україна політична

За кордоном

Партійне життя

Суспільство

Здоров'я

Соціалісти у владі

Зворотний зв'язок

Офіційні
заяви

Відгуки

За 20 років СПУ зберегла головне - ідеологію, спрямовану на захист людей


Володимира Новікова, офіцера запасу, людину твердої волі та самодисципліни, знають в Ужгороді як послідовного і переконаного соціаліста. До СПУ вступи...

У правах споживачів ще більше безправності


Нещодавно набрав чинності Закон України   3390 "Про відповідальність за шкоду, завдану внаслідок дефекту в продукції". На думку правознавців, цей зако...

Суспільство

Версія для друку


Архів: 13.01.2004 – 19.01.2004

Займатися роботою, а не політикою! Три палати дитячого відділення Бобровицької районної лікарні реконструйовані завдяки підтримці Фонду Миколи Рудьковського  (28.01.2010)

Цього місяця святкували "день народження" дитячого відділення в Бобровицькій районній лікарні. Щоправда, відкрили його 23 роки тому й відтоді зробити капітальний ремонт не мали змоги. Медики своїми силами розпочали роботи торік, але через недостатнє фінансування увесь проект був під загрозою. Та на початку листопада минулого року в лікарні побував засновник благодійного фонду соціаліст Микола Рудьковський у рамках своєї програми "Головне - здоров'я", пообіцяв підтримку та дотримав слова - вже до Нового року була облаштована частина палат.

І ось в січні цього року лікарня святкувала другий "день народження" відділення, урочисте відкриття палат та освячення відділення отцем Тарасом - настоятелем одного з місцевих православних храмів. Палати оснащено "під ключ" - від нових металопластикових вікон і меблів, електрообладнання і сучасних функціональних лікарняних ліжок до постільної білизни та штор.

Микола Рудьковський, засновник благодійного фонду:

- Коли я був тут уперше й пообіцяв допомогу, медики казали, що до мене вже багато політиків приїжджали, обіцяли, але ніхто нічого не зробив. Власне, це кажуть не лише в лікарнях, а і в інтернатах, школах, на підприємствах. Але я займаюся роботою, а не політикою! Мені приємно, що мої ініціативи - із заміни вікон у школах, встановлення дитячих майданчиків - підтримують і наслідують інші спонсори, навіть якщо вони роблять це лише перед виборами.

Трішки відкрию секрет, що підштовхнуло мене розпочати програму "Головне - здоров'я". Більш ніж рік тому по телебаченню показували сюжет про дитячий онкоцентр у Києві. Там майже не залишилося медичних сестер через те, що у зв'язку з фінансовою кризою зняли всі надбавки і премії, і одночасно підвищили ціни на проїзд. Медсестрам зарплати вистачало тільки на дорогу. Доходило до того, що мами самі міняли крапельниці дітям. Мій фонд встановив премії медперсоналові цього дитячого відділення - фактично другу зарплату, і медсестри повернулися на роботу. Потім ми зробили там ремонт, намагаємося допомагати іншими способами. Щоправда, нещодавно побачив, що кадри з цієї лікарні використали в рекламі одного з кандидатів у президенти - але це нехай буде на совісті політиків. Ми ж із колегами допомагатимемо й надалі.

Федір Тодоріко, головний лікар Бобровицької районної лікарні:

- Завдячуючи такій благодійній допомозі в нас буде збережено галузь і фахівців з лікування дитячих хвороб. І наші маленькі пацієнти та їхні батьки вже не муситимуть їздити до медичних закладів Козельця чи Ніжина, а одержать необхідну спеціалізовану допомогу у своєму районі.

Валентина Чернєй, завідувач дитячого відділення Бобровицької районної лікарні:

- Тепер у нашому відділенні, яке розраховане на 30 ліжок, по-справжньому в комфортних умовах лікуватимуть дітей та працюватиме медичний персонал. Із цим неможливо й порівняти те, що було до реконструкції. В умовах обмеженого фінансування галузі це - досить вагома допомога нашому закладу. І ми дуже вдячні нашому землякові Миколі Миколайовичу за це.

Уродженець Бобровиччини, Микола Рудьковський продовжує робити корисні справи для рідного краю. За часів його керівництва в Міністерстві транспорту і зв'язку України в районі було прокладено якісну трасу, яку вдячні земляки нині називають "дорогою життя". Коштом Фонду Рудьковського здійснено будівельні й оздоблювальні роботи православних храмів у Новому Бикові та Бобровиці, ведеться облаштування території біля цілющого джерела Святого Миколая під селом Свидовець. За програмою "Тепло і світло для дітей" встановлено сучасні металопластикові вікна у школах району та області.

Наприкінці 2009 року Фонд Миколи Рудьковського було відзначено на Чернігівському обласному конкурсі "Благодійник року".

Аліна КРАСНІКОВА



Архив за 13.01.2004 – 19.01.2004

28.12.2011

Свято Миколая для сільських дітей від депутатів-соціалістів

28.12.2011

Щиро вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!

28.12.2011

Заява фракції Соціалістичної партії України в Полтавській облраді. Закони про соціальний захист повинні виконуватися безумовно і повністю!

28.12.2011

Докерувалися...

28.12.2011

"В них щось від діда Тараса і від прадіда Сковороди". Лауреатами премії імені Григорія Сковороди стають лише ті, хто справді її заслужив

28.12.2011

Чому очільникам Великоберезнянщини байдуже до стану районної медицини

28.12.2011

Хто зруйнував життя на Марсі...

28.12.2011

Что нам обещают звезды в 2012 году

28.12.2011

Лина Костенко как фиговый листок украинской политики

28.12.2011

Как встречать 2012 год? Дракону по вкусу "огнедышащее" меню и тыква, а также блестящая и экстравагантная одежда


СПУ

Про партію

Історія

Програма партії

Контакти





І за кількістю податків ми - "впереди планеты всей!"

Не повірите: якщо в нас 135 податкових платежів, то у Швеції - лише два! Аналітики Світового банку оприлюднили свіжу глобальну доповідь  Податкові пла...




От зимы добра не ищут? Чиновники "впали в спячку" и не видят проблем бомжей в морозы

В нагрянувшие холода больше всех страдают бездомные. Чтобы остаться в больницах, где тепло и кормят, они порой согласны на ампутацию обмерзших конечно...




Чемоданное настроение. 56% украинской молодежи хотят уехать из страны

Мы продолжаем серию материалов об "Украине миграционной", начатую в  43 (22 декабря 2011 года), где была опубликована статья "Хорошо там, где нас нет?...

Пошук Контакти На початок сторінки