Редакція газети Передплата видання Свіжий номер Архів  

Денис РУСАК: СПУ виступає за інтереси трудового народу та знищення олігархічного суспільства

"Не дивлячись на те, що рейтинги влади, і Президента зокрема, мають негативну тенденцію і будуть і надалі лише знижуватися, вже сьогодні можна впевнено сказати, що ця влада є суспільно нелегітимною, оскільки відображає інтереси лише правлячої групи - олігархів. Зовнішня та внутрішня політика цієї влади спрямована лише на досягнення однієї мети - фінансову та владну узурпацію з елементами антиконституційного перевороту", - вважає заступник Голови СПУ Денис Русак.


Архів

Партійне життя

13.06.2005 – 13.06.2005

19.05.2005 – 13.06.2005

04.05.2005 – 19.05.2005

18.04.2005 – 04.05.2005

17.03.2005 – 18.04.2005

24.01.2005 – 17.03.2005

17.09.2004 – 24.01.2005

12.07.2004 – 17.09.2004

17.06.2004 – 12.07.2004

17.05.2004 – 17.06.2004

03.07.2003 – 17.05.2004


Україна політична

За кордоном

Партійне життя

Суспільство

Здоров'я

Соціалісти у владі

Зворотний зв'язок

Офіційні
заяви

Відгуки

За 20 років СПУ зберегла головне - ідеологію, спрямовану на захист людей


Володимира Новікова, офіцера запасу, людину твердої волі та самодисципліни, знають в Ужгороді як послідовного і переконаного соціаліста. До СПУ вступи...

У правах споживачів ще більше безправності


Нещодавно набрав чинності Закон України   3390 "Про відповідальність за шкоду, завдану внаслідок дефекту в продукції". На думку правознавців, цей зако...

Партійне життя

Версія для друку


Архів: 17.06.2004 – 12.07.2004

СПУ була, є і буде!  (23.06.2009)

13 червня відбулася звітно-виборча конференція Білоцерківської міської організації СПУ, на якій був присутній Олександр МОРОЗ. Приїхав скромно, без численного ескорту, обійнявся зі своїми соратниками, підписав на згадку бажаючим свою книгу, зробив компліменти присутнім жінкам і, по-домашньому скинувши на спинку стільця піджак, зайняв належне місце у президії конференції.

Безпосередньо перед її офіційним відкриттям партійці під проводом лідера здійснили кілька урочистих заходів: прийняли до своїх лав нових членів, висловили вдячність депутату міськради від СПУ Івану СЕРДЮКУ за неодноразові прояви милосердя та благодійності стосовно дітей-сиріт.

За планом, найпершим пунктом у роботі конференції значився звіт міського комітету за період з 05.07.2007 до 13.06.2009 рр. Доповідав перший секретар МК СПУ Анатолій САВВА. Він довів до відома присутніх, що останнім часом СПУ переосмислила роль та функції членства пересічних громадян у своїх лавах і наголосив, що незважаючи на важкий період, партія була, є й буде! Потім Анатолій Костянтинович Савва послався на представників СПУ у міськраді, які, незважаючи на свою нечисленність (6 депутатів), користуються незмінною повагою колег, керуючи найважливішими депутатськими комісіями. Він певен - настав час відродження, час нового злету.

У цьому впевнений і Олександр Мороз. Він дав оцінку сучасній політичній та економічній кризі і, відповідно, всім топ-фігурантам українського політикуму. Зокрема, Мороз дивувався історичному невігластву Президента і його політичній недалекоглядності. Стосовно прем'єрки висловився таким чином, що, мовляв, вона трудову книжку оформила тільки під час свого прем'єрства, а всі члени її уряду ніколи в житті не підписували жодного "наряду на роботу". Литвина давно чекають у прокуратурі по справі журналіста Гонгадзе, а Янукович думає в першу чергу про майбутнє президентство, а не про добробут України в цілому. Так що не варто впадати у відчай. Тим більше, що у сільській місцевості, в органах селищних рад СПУ має другу після регіоналів позицію, 21000 представників. Потрібно тільки інтенсифікувати агітаційну роботу перед наступними виборами, максимально залучити ЗМІ, супутні громадські організації ("Діти війни", "Жінки за майбутнє дітей") тощо. Потім на конференції було оновлено склади міського комітету та контрольної комісії МК СПУ і обрано делегатів на обласну звітно-виборчу партійну конференцію. Роботу міського комітету за звітний період вирішено було визнати задовільною, проте з деякими критичними зауваженнями та новими пропозиціями, покликаними інтенсифікувати партійну діяльність напередодні скорих виборчих перегонів.

Підготував Олександр ВИГОВСЬКИЙ

  • КОМЕНТАР
Ми попрохали прокоментувати власне бачення минулої конференції та загальних партійно-політичних тенденцій новообраного секретаря міського комітету СПУ з агітації та пропаганди Івана СЕРДЮКА.

"На мою думку, конференція пройшла успішно, в першу чергу завдяки зусиллям усього міського комітету партії та, зокрема, знову вибраного першого секретаря МК СПУ Анатолія Костянтиновича Савви. А стосовно тенденцій, то хочу зазначити, що розмови про СПУ у минулому часі - це свідома політика наших конкурентів, яким би дуже хотілось назавжди забути про соціалізм, викреслити його із історії і забути. Наразі я абсолютно впевнено заявляю, що незважаючи на колосальний тиск на партію з боку опонентів, СПУ ніколи не може бути знищеною, тому що викреслити величезну кількість послідовників соціалістичної ідеї із життя неможливо. Сьогодні, в тяжкі часи політичної та економічної кризи, ми, навпаки, бачимо серед пересічних людей України нову хвилю цікавості до таких вічних цінностей, як воля, рівність, братерство. На останній конференції мене було обрано секретарем МК СПУ з агітації та пропаганди, тому я, вже як відповідальна особа, заявляю, що докладу всіх необхідних зусиль, аби залучити до нашої справи якомога більше молоді, свідомих , активних та ініціативних громадян, аби на всіх наступних виборах скласти гідну конкуренцію консервативним та ліберальним партіям. Сподіваюсь, завдяки наполегливій праці в майбутній міськраді кількість свідомих соціалістів значно побільшає. Що це означатиме? В першу чергу, що у простих робітників, у селян, у службовців в міській владі будуть свої відповідальні представники, які опікуватимуться не своїм особистим або корпоративним зиском, а загальнолюдськими цінностями, справедливістю та правдою. Зі шпальт газети я, наразі, твердо обіцяю такий розвиток подій як своїм політичним однодумцям, так і своїм непримиренним опонентам".



Архив за 17.06.2004 – 12.07.2004

19.10.2011

Святкували день села разом із соціалістами

13.10.2011

Зібрання керівників громадських організацій, створених за сприяння Соціалістичної партії України, та громадських організацій, які співпрацюють із Союзом жінок України "За майбутнє дітей"

12.10.2011

"Куба - любов моя"

12.10.2011

Вітаємо!

12.10.2011

Василь СІЛЬЧЕНКО: "Зі святом тих, хто бореться за правду і справедливість!"

12.10.2011

Треба гол! Усупереч "допомозі" влади соціалісти сприяли відродженню футболу в селищі

12.10.2011

Вітаємо!

05.10.2011

Алла ЖУЙКОВА: "Я вже написала заяву про вступ у Соцпартію"

05.10.2011

Соціалісти Рівненщини - за об'єднання лівих та лівоцентристських сил

05.10.2011

Людина високої честі і порядності


СПУ

Про партію

Історія

Програма партії

Контакти





І за кількістю податків ми - "впереди планеты всей!"

Не повірите: якщо в нас 135 податкових платежів, то у Швеції - лише два! Аналітики Світового банку оприлюднили свіжу глобальну доповідь  Податкові пла...




От зимы добра не ищут? Чиновники "впали в спячку" и не видят проблем бомжей в морозы

В нагрянувшие холода больше всех страдают бездомные. Чтобы остаться в больницах, где тепло и кормят, они порой согласны на ампутацию обмерзших конечно...




Чемоданное настроение. 56% украинской молодежи хотят уехать из страны

Мы продолжаем серию материалов об "Украине миграционной", начатую в  43 (22 декабря 2011 года), где была опубликована статья "Хорошо там, где нас нет?...

Пошук Контакти На початок сторінки