Редакція газети Передплата видання Свіжий номер Архів  

Денис РУСАК: СПУ виступає за інтереси трудового народу та знищення олігархічного суспільства

"Не дивлячись на те, що рейтинги влади, і Президента зокрема, мають негативну тенденцію і будуть і надалі лише знижуватися, вже сьогодні можна впевнено сказати, що ця влада є суспільно нелегітимною, оскільки відображає інтереси лише правлячої групи - олігархів. Зовнішня та внутрішня політика цієї влади спрямована лише на досягнення однієї мети - фінансову та владну узурпацію з елементами антиконституційного перевороту", - вважає заступник Голови СПУ Денис Русак.


Архів

Партійне життя

13.06.2005 – 13.06.2005

19.05.2005 – 13.06.2005

04.05.2005 – 19.05.2005

18.04.2005 – 04.05.2005

17.03.2005 – 18.04.2005

24.01.2005 – 17.03.2005

17.09.2004 – 24.01.2005

12.07.2004 – 17.09.2004

17.06.2004 – 12.07.2004

17.05.2004 – 17.06.2004

03.07.2003 – 17.05.2004


Україна політична

За кордоном

Партійне життя

Суспільство

Здоров'я

Соціалісти у владі

Зворотний зв'язок

Офіційні
заяви

Відгуки

За 20 років СПУ зберегла головне - ідеологію, спрямовану на захист людей


Володимира Новікова, офіцера запасу, людину твердої волі та самодисципліни, знають в Ужгороді як послідовного і переконаного соціаліста. До СПУ вступи...

У правах споживачів ще більше безправності


Нещодавно набрав чинності Закон України   3390 "Про відповідальність за шкоду, завдану внаслідок дефекту в продукції". На думку правознавців, цей зако...

Партійне життя

Версія для друку


Архів: 17.06.2004 – 12.07.2004

Вітаємо!  (28.05.2009)

Сердечно вітаємо зі знаменною подією - 50-річчям від дня народження - першого секретаря Харківського обласного комітету Соціалістичної партії України, генерального директора ТОВ "Турбоатом", заслуженого економіста України Віктора Георгійовича СУББОТІНА. Нехай ця дата стане новою точкою відліку в його політичній та професійній діяльності!
 
Зичимо Вам, шановний ювіляре, успіхів в улюбленій роботі, сил та натхнення для здолання нових рубежів та реалізації всіх задумів. Бажаємо, щоб кожен новий день ніс з собою лише добрі новини та удачу, а родина та друзі в усіх життєвих ситуаціях підтримували Вас, Вікторе Георгійовичу, та оточували своєю увагою і турботою. Нехай світлим та радісним буде Ваш життєвий шлях!

Політрада СПУ,
Редакція "Товариша",
Харківський обком СПУ



Архив за 17.06.2004 – 12.07.2004

19.10.2011

Святкували день села разом із соціалістами

13.10.2011

Зібрання керівників громадських організацій, створених за сприяння Соціалістичної партії України, та громадських організацій, які співпрацюють із Союзом жінок України "За майбутнє дітей"

12.10.2011

"Куба - любов моя"

12.10.2011

Вітаємо!

12.10.2011

Василь СІЛЬЧЕНКО: "Зі святом тих, хто бореться за правду і справедливість!"

12.10.2011

Треба гол! Усупереч "допомозі" влади соціалісти сприяли відродженню футболу в селищі

12.10.2011

Вітаємо!

05.10.2011

Алла ЖУЙКОВА: "Я вже написала заяву про вступ у Соцпартію"

05.10.2011

Соціалісти Рівненщини - за об'єднання лівих та лівоцентристських сил

05.10.2011

Людина високої честі і порядності


СПУ

Про партію

Історія

Програма партії

Контакти





І за кількістю податків ми - "впереди планеты всей!"

Не повірите: якщо в нас 135 податкових платежів, то у Швеції - лише два! Аналітики Світового банку оприлюднили свіжу глобальну доповідь  Податкові пла...




От зимы добра не ищут? Чиновники "впали в спячку" и не видят проблем бомжей в морозы

В нагрянувшие холода больше всех страдают бездомные. Чтобы остаться в больницах, где тепло и кормят, они порой согласны на ампутацию обмерзших конечно...




Чемоданное настроение. 56% украинской молодежи хотят уехать из страны

Мы продолжаем серию материалов об "Украине миграционной", начатую в  43 (22 декабря 2011 года), где была опубликована статья "Хорошо там, где нас нет?...

Пошук Контакти На початок сторінки