Редакція газети Передплата видання Свіжий номер Архів  

Подвиг визволителів житиме вічно

Київ. 9 травня активісти СПУ, ветерани, діти війни, представники СМС та жителі міста пройшли колоною по Хрещатику. Лунали пісні воєнних років, кияни дарували ветеранам квіти, а дітлахи із захопленням спостерігали за маршем, отримували рожеві кульки із символікою СПУ. Марш об'єднав низку поколінь, які захистили нашу країну від фашистів, відбудовували її в повоєнний період, продовжують розвивати сьогодні.


Архів

Партійне життя

17.06.2004 – 13.06.2005

17.05.2004 – 17.06.2004

29.04.2004 – 17.05.2004

19.04.2004 – 29.04.2004

01.04.2004 – 19.04.2004

15.03.2004 – 01.04.2004

26.02.2004 – 15.03.2004

02.02.2004 – 26.02.2004

22.01.2004 – 02.02.2004

13.01.2004 – 22.01.2004

17.12.2003 – 13.01.2004

03.07.2003 – 17.12.2003


Україна політична

За кордоном

Партійне життя

Суспільство

Здоров'я

Соціалісти у владі

Зворотний зв'язок

Офіційні
заяви

Відгуки

Занепад українського житлового фонду: просте пояснення причин


Незважаючи на постійні обіцянки влади вирішити проблеми житла, комунальних тарифів, збереження і розвитку житлового фонду, ці питання для більшості на...

Смертельное вознаграждение, или Почему в Украине замалчивают производственный травматизм


Украинцы все чаще стали умирать на рабочем месте. Еще более печальная ситуация - по количеству травматизма на производстве. В среднем по Украине гибне...

Партійне життя

Версія для друку


Архів: 29.04.2004 – 17.05.2004

Олександр Мороз: "СПУ не буде у лівому блоці та не стане сателітом"  (04.08.2011)

"Самостійність партії - тобто її незалежність від інших політичних сил - була ознакою нашої партії протягом всього часу її існування. Пропозиції відносно специфічних взаємин з іншими політичними силами до нас надходили, але я від них відмовився з самого початку", - підкреслив Мороз.

За словами Почесного Голови СПУ, пропозиції щодо "специфічних взаємин" висували певні політичні сили, досить впливові у суспільстві. "Але я одразу говорив їм, що незалежність - це найбільше багатство нашої партії, тому ніякі пропозиції такого плану нас не цікавлять".

Мороз також вважає, що рік керівництва партією В.Цушком був необхідним. "Рік тому була необхідність, щоби Цушко своєю присутністю на посаді Голови партії нейтралізував деякі негативні тенденції. Щоб люди могли краще розібратися в ситуації, придивитися одне до одного і знайти істинні причини тих труднощів, у яких ми перебуваємо", - наголосив він.

Прес-служба СПУ



Архив за 29.04.2004 – 17.05.2004

26.10.2011

Нам есть чем гордиться

26.10.2011

Житомирські соціалісти відсвяткували 20-річчя СПУ

26.10.2011

Соціалісти Хмельниччини відзначили 20-річчя СПУ

26.10.2011

Юбилей раздумий для новых свершений

26.10.2011

Соціалісти Рівненщини не забувають про історичні віхи

26.10.2011

...І назвали Алеєю соціалістів

19.10.2011

Вітаємо!

19.10.2011

З Днем народження, партіє соціалістів!

19.10.2011

Як у родинному колі

19.10.2011

Есть ради чего жить и работать!


СПУ

Про партію

Історія

Програма партії

Контакти





Музейный гоп-стоп. Кабинеты чиновников с завидной регулярностью стали поглощать ценные предметы искусства

Правоохранительные органы отмечают рост количества краж из музеев. Раньше преступники предпочитали похищать художественные и исторические ценности из ...




Город разбитых надежд. Покидая дома после взрыва на ЧАЭС, люди не предполагали, что это навсегда

Родившись в апреле 86-го года, об аварии на ЧАЭС была наслышана с самого детства. Но одно дело слышать и видеть информацию по телевизору, а другое - п...




Це було в листопаді 2000 року

За 20-річну історію в житті газети Соціалістичної партії України  Товариш" були і злети, і невдачі, і навіть спроби її закриття. Про один такий випадо...

Пошук Контакти На початок сторінки