Редакція газети Передплата видання Свіжий номер Архів  

Денис РУСАК: СПУ виступає за інтереси трудового народу та знищення олігархічного суспільства

"Не дивлячись на те, що рейтинги влади, і Президента зокрема, мають негативну тенденцію і будуть і надалі лише знижуватися, вже сьогодні можна впевнено сказати, що ця влада є суспільно нелегітимною, оскільки відображає інтереси лише правлячої групи - олігархів. Зовнішня та внутрішня політика цієї влади спрямована лише на досягнення однієї мети - фінансову та владну узурпацію з елементами антиконституційного перевороту", - вважає заступник Голови СПУ Денис Русак.


Архів

Україна політична

12.02.2004 – 05.04.2004

05.02.2004 – 12.02.2004

02.02.2004 – 05.02.2004

27.01.2004 – 02.02.2004

22.01.2004 – 27.01.2004

15.01.2004 – 22.01.2004

08.01.2004 – 15.01.2004

17.12.2003 – 08.01.2004

03.12.2003 – 17.12.2003

20.11.2003 – 03.12.2003

11.11.2003 – 20.11.2003

03.07.2003 – 11.11.2003


Україна політична

За кордоном

Партійне життя

Суспільство

Здоров'я

Соціалісти у владі

Зворотний зв'язок

Офіційні
заяви

Відгуки

За 20 років СПУ зберегла головне - ідеологію, спрямовану на захист людей


Володимира Новікова, офіцера запасу, людину твердої волі та самодисципліни, знають в Ужгороді як послідовного і переконаного соціаліста. До СПУ вступи...

У правах споживачів ще більше безправності


Нещодавно набрав чинності Закон України   3390 "Про відповідальність за шкоду, завдану внаслідок дефекту в продукції". На думку правознавців, цей зако...

Україна політична

Версія для друку


Архів: 20.11.2003 – 03.12.2003

Через 50 років СНІД знищить Україну? Кількість українців, інфікованих вірусом імунодефіциту, нестримно збільшується  (11.03.2010)

Україна стала абсолютним лідером з поширення ВІЛ/СНІДу в Європі, заявляють експерти ООН. Згідно з їхніми прогнозами вже в 2014 році число ВІЛ-інфікованих українців сягне 800 тисяч, хоча на сьогодні хворих удвічі менше. У свою чергу директор департаменту Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ, Дмитро Шерембей наголосив, що нині вітчизняні медики допомагають лише 16 тисячам ВІЛ-інфікованих пацієнтів, оскільки на решту не вистачає грошей.

В Естонії, Росії та Україні рівень поширення ВІЛ перевищує 1% населення, зазначають в ЮНЕЙДС. Проте Дмитро Шерембей упевнений, що міжнародні експерти недооцінюють масштаб згаданої проблеми.

- Якщо в Україні темпи епідемії збережуться, як зараз, то цій країні потрібно всього 50 років, щоб її більше не існувало. І не було жодного президента або прем'єра за всю історію незалежності, який би адекватно розумів стратегічні наслідки для держави і чітко сказав, що він робитиме, аби припинити епідемію. Тому ми сподіваємося тільки на міжнародні організації, - зазначив Д. Шерембей.

Разом з тим, кошти на боротьбу з епідемією ВІЛ/СНІД в Україні є, але вони спрямовуються зовсім не на потреби інфікованих, а на обслуговування бюрократичного апарату влади, впевнений експерт.

Ольга ЗАВ'ЯЛОВА



Архив за 20.11.2003 – 03.12.2003

29.06.2011

Не руйнувати соціальні права громадян!

29.06.2011

Чи матиме народ право обирати? Лише у разі відмови від нового виборчого законодавства, ініційованого представниками діючої влади, - вважають учасники круглого столу, що пройшов днями у Києві

22.06.2011

"Необхідно дати реальну владу органам місцевого самоврядування, наблизити владу до громад, поставити її під контроль людей!"

22.06.2011

Проголосований в першому читанні проект пенсійного закону тільки погіршує умови виходу на пенсію

22.06.2011

Оскарженню підлягає! Нарешті боротьба жителів селища Плесецьке за справедливі і чесні вибори отримала логічне завершення

22.06.2011

Державний авторитет і реноме посадовця

15.06.2011

Українці - "неполітична" нація? У Києві соціалісти провели круглий стіл, на якому обговорили питання розуміння патріотизму і політичної свідомості молодим поколінням

08.06.2011

Дешевого газа для Украины не предвидится?

08.06.2011

До 70-річчя початку Великої Вітчизняної війни. Участь Соціалістичної партії України у відзначенні 70-ї річниці з дня початку Великої Вітчизняної війни має проявитись у цілеспрямованій пропагандистській діяльності та організації і проведенні практичних заходів

08.06.2011